Share Button

Kas yra Angina?

anginos gydymasAngina (tonzilitas) tai tonzilių uždegimas. Jį sukelia virusai arba bakterijos.

 

Anginos požymiai ir simptomai:

Skaudanti gerklė, raudonos, patinusios tonzilės, blogas burnos kvapas, skausmas ryjant, pakilusi temperatūra, kosulys, galvos skausmas, nuovargis, drebulys, balti pūliai, dėmės ant tonzilių, patinę limfmazgiai ant kaklo, ausų ir/ar kaklo skausmas.

Retesni simptomai:

Pykinimas, pilvo skausmas, vėmimas, sutrikusi kalba, balso pokyčiai.

Angina

Anginos priežastys

Dažniausia priežastis yra virusinė infekcija (Virusai sukėlėjai: Adeno virusas, rhino virusas, gripas, corona ir kvėpavimo sincitinis virusas, Epstein-Barr virusas, herpes, simplex virusas, citomegalo virusas arba ŽIV). Antra labiausiai paplitusi priežastis yra bakterinė infekcija, tarp kurių dominuoja grupės β hemolizinis streptokokas. Retesnės bakterijos sukėlėjos: Staphylococcus aureus (įskaitant meticilinui atsparių Staphylococcus aureus), Streptococcus pneumoniae, Mycoplasma pneumoniae, Chlamydia pneumoniae, kokliušas, difterija, sifilis, gonorėja.. ir dar daug kitų.

Kodėl tiek daug virusų ir bakterijų sukelia Anginą?

Trumpai tariant, anginą sukelia daugybė virusų ir bakterijų plintančių oru. Mūsų kvėpuojamą orą per nosį ir burną filtruoja tonzilės. Kai su oru į tonziles patenka virusas ar bakterija į pagalbą atkeliauja organizmo imuninė sistema, pasiųsdama baltuosius kraujo kūnelius. Čia jie vietoje ir bando susidoroti su įsibrovėliais..

Angina gali būti ūminė, lėtinė, chroninė, katarinė, folikulinė, lakūninė.. Bet mums yra svarbiau ne anginos klasifikacijos, bet kaip ją greitai numalšinti ir išsivaduoti nuo nemalonių simptomų..? Knygos The Truth about FOOD GRADE Hydrogen Peroxide autorius J. P. Roguski rekomenduoja skalauti gerklę su vandenilio peroksidu. Protinga būtų naudoti FOOD GRADE vandenilio peroksidą, kadangi kitos klasifikacijos (farmacinės klasės, techninės, kosmetologinės) vandenilio peroksidas nėra tiek grynas ir turi įvairiausių priedų bei stabilizatorių, kurie gali pakenkti. Atskieskite 35% vandenilio peroksidą vandeniu sanykiu 1:11 (gausite 3%). Nenaudokite stipresnio nei 3%. Jei graužia ir 3% – skieskite dar. Atsargiai elkitės su koncentratu – neskiestas vandenilio peroksidas gali būti ypač pavojingas.

Vandenilio peroksidas yra vienas geriausių oksidarotių ir yra natūralus produktas ir jį net gamina jūsų organizmas DABAR! Jis naikina bet kokias žalingas bakterijas, virusus, grybus bei parazitus.

Blogas burnos kvapas, tonzilių akmenys, tonzilolitai

Autorius taip pat rekomenduoja vandenilio peroksidą jei jus kamuoja blogas burnos kvapas ar tonzilių akmenys. Juos taip pat sukelia nepageidaujamos bakterijos ar virusai. Vienam kartui gali padėti ir burnos skalavimo skysčiai, tačiau pastebėkite, kad beveik visi burnos skalavimo skysčiai yra labai stiprūs ir turi rūgštinį ph.. Tai padeda vienam kartui, tačiau burnoje lieka rūgštinė terpė, o blogosios bakterijos ir virusai rūgštinėje (anaerobinėje) terpėje tiesiog klesti, taip jūs įsisukate į nesibaigiantį skalavimo skysčio naudojimo ratą.. Lygiai ta pati situacija yra ir su kariesu bei dantenų problemomis..

Į viršų Detali naudojimo instrukcija Plačiau apie vandenilio peroksidą

Share Button