Share Button

Dėmesio:  Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas.

Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai (litaratūros sąrašas) yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio peroksidą yra poveikis kovojant su įvairiomis ligomis.

Informacija pateikta iš The Truth about FOOD GRADE Hydrogen Peroxide – J. P. Roguski – 2009
“Tiesa apie FOOD GRADE Vandenilio Peroksidą

Vandenilio peroksido poveikis organizmui iš dalies yra panašus į homeopatinių vaistų poveikį, t.y. pradėjus vartoti jūsų ligos/negalavimo simptomai gali paaštrėti/sustiprėti. Peroksidas ‘sujudina’ bakterijas, grybus, infekcijas bei virusus, tūnančius jūsų organizme ir pradeda juos šalinti. Labai svarbu pradėdi vartoti mažesniais kiekiais, jei organizmas yra ypač užterštas. Staigus didelio kiekio toksinų ir kitų nepageidaujamų medžiagų šalinimas iš organizmo gali sukelti iki tol jums nebuvusių simtomų (tai nėra kaip pvz.: chemoterapijos šalutinis poveikis), o jiems atsiradus labai svarbu nesustoti (nedelsiant sumažinti suvartojamą kiekį, įsitikinti ar teisingai skiedžiate (neskiesto vandenilio peroksido naudojimas gali būti ypač pavojingas), nes išjudinti toksinai gali ‘nusėsti’ kitose organizmo vietose, kas gali būti pavojinga. Labai svarbu NEVIRŠYTI kiekio, teisingai skiesti, stebėti organizmo reakciją. Gerti tik esant tuščiam skrandžiui. Paskaityti knygų/tyrimų apie peroksido vartojimą ir jo poveikį organizmui. Literatūros sąrašas.

SVARBU: Patartina naudoti tik  FOOD GRADE vandenilio peroksidą. Kitos klasifikacijos (Būna farmacinis, kosmetologinis, techninis ir kt.) turi įvairiausių priedų, stabilizatorių ir kitokių priemaišų tokių kaip fenolis, tetranatrio fosfatas ir kt. kurie gali būti ypač pavojingi. Vandenilio peroksido naudojimas niekada neturėtų sukelti jokio nepatogumo ar skausmo.

Jei vartojimas sukelia nepatogumus – sumažinkite vartojąmą kiekį ir stebėkite organizmo tolerancijos lygį. Vandenilio peroksido poveikis nėra panašus į aspirino ar antibiotikų. Jis veikia lėtai, todėl nemėginkite didinti kiekio. Taip pat vartoti negalima jei turite implantų, stimuliatorių ar kitokių ‘detalių’ kūne. Jūsų organizmas gali atpažinti tai kaip antikūnį ir kaip ne organizmo visumos dalį ir gali pradėti mėginti tai šalinti, sukeldamas neprognozuojamus padarinius. Ypač pavojinga jei turite metalinių dalių, sąnarių ir pan. Visuomet pradėkite nuo mažo kieko ir kruopščiai stebėkite organizmo reakcijas. (Iš atsiliepimų: žmonės vartojantys vandenilio peroksidą ir turintys metalinių ir ne metalinių dantų bei protezų jokių neigiamų poveikių nejaučia, tačiau rekomenduotina vartoti atsargiai, didinti lašelių kiekį po truputį ir įdėmiai stebėti organizmą. Ką nors pajutę toje vietoje (sudūrimą, vaikščiojantį skausmą ir pan.) nutraukite vandenilio peroksido vartojimą.).

Net dilgčiojimas pilve reiškia, kad vartojate per didelę koncentraciją. Taip pat vanduo iš “čiaupo” gali turėti geležies ir kitų elementų, su kuriais peroksidas reaguoja, tai gali sukelti skrandžio dilgčiojimą ar sunkesnius simptomus.

Iš atsiliepimų žinome, kad daugelis žmonių vandenilio peroksidą vartoja ne su distiliuotu vandeniu. Pasirūpinkite, kad vanduo būtų kuo švaresnis, o jei vartojate su sultimis (ypač kas nori ‘numušti’ kai kuriems nekokį vandenilio peroksido skonį), pasirūpinkite kad sultys būtų natūralios. Patartina be cukraus, fruktozės, gliukozės…

Vartojimas

35% vandenilio peroksidą lašinti į (mažiausiai) 150 ml vandens (450 ml per dieną).

Dėmesio! Vartoti tik „ant“ tuščio skrandžio. Minimum 40 min. iki maisto ir 2 val. po maisto. Kitaip vandenilio peroksidas gali reaguoti skrandyje su maistu.

Jei problemos yra rimtos, apsistokite ties 25 lašais, 3 kartus per dieną 1-3 savaites. Toliau pereikite iki 25 lašų 2 kartus per dieną, kol problema bus pasirūpinta. Tai gali užtrukti nuo 1-6 mėnesių. Nepasiduokite. Organizmui prisisotinti reikia laiko.

Svarbu: lentelė yra orientacinio pobūdžio (bet kuriuo atveju neviršykite 25 lašų!). Žmonių organizmas yra skirtingas, skirtingas kūno svoris, skirtinga krojotakos sistemos būklė, skirtingas metabolizmo bei įsisavinimo greitis ir pan. Lašelių kiekį didinkite po truputį ir stebėkite savo organizmą. Jei jaučiate neigiamus simptonus, ‚stovi‘ skrandyje, svaigsta galva ir pan., – numeskite lašelį ir kurį laiką gerkite tą kiekį. Po to, palaipsniui, galite vėl mėginti didinti ir toliau stebėkite organizmo reakciją.

Vandenilio peroksidas 35% yra labai didelė koncentracija, todėl elkitės atitinkamai. Naudokite tik plastikinę tarą. Jeigu koncentruotas vandenilio peroksidas netyčia pateko ant odos, vietą nedelsiant plaukite dideliu kiekiu vandens. Patekus ant odos, koncentruotas vandenilio peroksidas (8 proc. ir daugiau) sukelia išbalimą po oda. Tai yra tiesiog įstrigęs deguonis ir paprastai viskas normalizuojasi be jokios žalos. Pūslių susidarymas gali atsirasti, jei kontaktuojama ilgą laiką. Išpylus, užpylus, apsipylus ar nurijus didelį kiekį vandenilio peroksido ar jo koncentrato, – plauti dideliu kiekiu vandens, tai yra visų pagrindinių skubių ir avarinių procedūrų pagrindas. Jeigu vandenilio peroksidas atsitiktinai pateko į akis, nedelsiant praplaukite dideliu kiekiu vandens.

Į pradžią     Titulinis

Share Button