Share Button

Food Grade Vandenilio Peroksidas – kas tai?

Vandenilio peroksidas tai natūraliai gamtoje atsirandantis į vandenį panašus skystis, kuris turi daug praktinio pritaikymo būdų (dezinfektorius, kūno higienos priemonė, augalų priežiūros priemonė..).
Vandenilio peroksidas yra sudarytas iš dviejų vandenilio atomų ir dviejų deguonies atomų. Jis atrodo kaip vanduo, bet papildoma deguonies molekulė padaro jį vienu iš stipriausių žmonėms žinomų oksidatorių. Jis formuojasi natūraliai, saulei veikiant vandenį. Jo yra net meduje!

Jūs tikriausiai jau esate naudoję farmacinės klasifikacijos (NE food grade klasės) 3% vandenilio peroksidą (tik nemėginkite jo gerti!) – jis nėra grynas. Be farmacinio dar būna kosmetologinis, techninis ir kt. Šiose klasėse yra stabilizatorių ir kitokių priemaišų tokių kaip fenolis, tetranatrio fosfatas ar kt. dėl kurių jis gali būi naudojamas tik išoriškai. FOOD GRADE vandenilio peroksidas yra švaresnis. Jis puikus antiseptikas. Būdamas oksidatoriumi, vandenilio peroksidas žudo bakterijas, virusus ir grybus. Jei vandenilio peroksidas yra Food Grade – turi būti parašyta ant pakuotės:

kasos-uzdegimasMaistinis kaulu-uzdegimas  pienlige Vaistariene
Ar žinojote, kad jūsų organizmas gamina vandenilio peroksidą kovai prieš infekcijas? Tiesą sakant, vandenilio peroksido turi būti, kad imuninė sistema tinkamai funkciuonuotų. Vieni iš baltųjų kraujo kūnelių, žinomi kaip neutrofilai (jie sudaro didžiąją dalį baltųtų kraujo kūnelių (liaukocitų)-50-70proc) gamina vandenilio peroksidą ir išleidžia jį kaip pirmą gynybinę liniją prieš toksinus, parazitus, bakterijas, virusus ir grybus.

Į viršų     Detali naudojimo instrukcija    Plačiau apie vandenilio peroksidą

Share Button