+3706 2992055       info@vandenilioperoksidas.lt
Share Button

Maistinis Vandenilio Peroksidas – kas tai?

Tai natūraliai gamtoje atsirandantis į vandenį panašus skystis, kuris turi daug praktinio pritaikymo būdų (dezinfektorius, kūno higienos priemonė, augalų priežiūros priemonė..).
Vandenilio peroksidas yra sudarytas iš dviejų vandenilio atomų ir dviejų deguonies atomų. Jis atrodo kaip vanduo, bet papildoma deguonies molekulė padaro jį vienu iš stipriausių žmonėms žinomų oksidatorių. Jis formuojasi natūraliai, saulei veikiant vandenį. Jo yra net meduje!

Jūs tikriausiai jau esate naudoję farmacinės klasės (NEmaistinį) 3% vandenilio peroksidą (tik nemėginkite jo gerti!) – jis nėra grynas. Be farmacinio dar būna kosmetologinis, techninis ir kt. Šiose klasėse yra stabilizatorių ir kitokių priemaišų tokių kaip fenolis, tetranatrio fosfatas ir kt. dėl kurių jis gali būi naudojamas tik išoriškai. Maistinės klasės yra švarus. Jis puikus antiseptikas. Būdamas oksidatoriumi, vandenilio peroksidas žudo bakterijas, virusus ir grybus.

Ar žinojote, kad jūsų organizmas gamina vandenilio peroksidą kovai prieš infekcijas? Tiesą sakant, vandenilio peroksido turi būti, kad imuninė sistema tinkamai funkciuonuotų. Vieni iš baltųjų kraujo kūnelių, žinomi kaip neutrofilai (jie sudaro didžiąją dalį baltųtų kraujo kūnelių (liaukocitų)-50-70proc) gamina vandenilio peroksidą ir išleidžia jį kaip pirmą gynybinę liniją prieš toksinus, parazitus, bakterijas, virusus ir grybus.

Į viršų     Detali gydymo instrukcija    Plačiau apie vandenilio peroksidą

Share Button
 • Akcija Dėmesio! Užsakę 35% vandenilio peroksido, PIPETĘ ir PIRŠTINES gausite dovanų!
 • Pristatymas Atsiskaitymas Grynaisiais Gavus Prekes
  Pristatymas kurjeriu per 24h. nuo išsiuntimo.
  Išsiuntimas vyksta darbo dienomis iki 13:00 val.
  Pristatymo kaina visoje Lietuvoje 3 €.
 • vandenilio peroksidas Maistinis 3%, 500ml - 9 €.
  Maistinis 35%,500ml - 29 €.
  Užsakyti